Çamaşır Yıkama Hizmeti

Yıkama işlemi Aklar Temizlik Hizmetlerinin kendi tesislerinde alanında uzman ekibimiz tarafından talimatlara uygun olarak yapılır. Yapılan işlemlerde giysilerin çekmez, solmaz ve renk kaybı yaşamaz. Her tür kıyafet ve ev tekstili ürünlerin Temiz güvencesiyle ilk günkü haline kavuşur. Dünya standartlarını ve gelişen teknolojiyi takip eden bir hizmet sunuyoruz. Çevreye duyarlı, son teknolojiye uygun malzemelerle profesyonel makinalar tarafından yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekibimiz kıyafetlerini kumaşının türüne göre ayırır. Üzerindeki lekelerin cinsi ve yoğunluğuna dikkat ederek büyük bir özenle yıkama işlemini gerçekleştirir. Kıyafetlerindeki zorlu lekeler için özel tesislerimizde incelemeler yapılıp lekeye özel çözümler üretilir.

Siz iş yerinde çalışırken ya da evinizde otururken eşyalarının özel tesislerde uzmanlar tarafından temizlenmesinin rahatlığını yaşayın.  Evinizdeki çamaşır makinesine istediğiniz kadar eşyayı sığdıramayabilirsiniz. Yorgan, kalın kıyafetler, nevresim takımları gibi yıkaması zahmetli eşyalarını yıkamak için makineyi gün içerisinde birçok kez çalıştırmak zorunda kalırsınız. Ayrıca kurutmak için de uygun yer bulamaz, evinin farklı yerlerini işgal edersiniz. Birkaç kez çalışan çamaşır makinesi hem sizi uğraştırır hem de daha fazla su ve enerji harcayarak maddi olarak zarara uğratır.

Bu yüzden çamaşır yıkama hizmetinden yararlanmanız her açıdan tasarruf etmenizi sağlar. Zor lekelere karşı garanti çözüm yolu olan bu hizmeti kullanmak ise çok kolay. Web sitemizden ya da uygulamamızdan kısa bir süre içinde randevu oluşturabilirsiniz. Valelerimiz tarafından ürünleriniz kapınızdan alınır, yıkanır, kurutulur ve özenli bir şekilde katlanarak tekrar kapınıza teslim edilir. Siparişinin işlem süreci anlık bildirimler ile sana haber verilir. Ödeme ise; siparişiniz size teslim edildikten sonra talep edilir. Bütçe dostu fiyatlar ve zamanında teslimat avantajı ile Aklar Temizlik Hizmetleri çamaşır yıkama hizmetinden istediğin zaman faydalanabilir, çamaşır yıkama ihtiyacınızı kısa bir süre içerisinde giderebilirsiniz.